ВЕЧІР ПАМ’ЯТІ

Напередодні Дня журналіста України в міському краєзнавчому музеї  зібрались шанувальники творчості Миколи Степановича Єрохи – нашого земляка, поета, журналіста, композитора, краєзнавця, співця рідного краю. Зустріч проходила у форматі літературно-музичного вечора пам’яті під назвою «Глухів – моя доля». В теплому, дружньому колі друзі, колеги, рідні поділилися своїми спогадами про близьку людину, втрата якої залишила гіркий слід у їхніх серцях.

07 1524

Постать Миколи Степановича – це ціла епоха в культурно-мистецькому житті Глухівщини. Глухівщина, поліська Сіверщина, земля Ярославни, калинова Україна – такі основні мотиви поетичної й пісенної творчості Миколи Степановича.

На вечорі звучали пісні на слова та музику Миколи Степановича Єрохи у виконанні Сергія Єрохи, Миколи Євтушенка, Миколи Крючкова, Володимира Соломенного; декламувалися вірші поета, які розкривали різноманітні грані його творчості. Завдяки відео та аудіо записам, де звучав голос Миколи Степановича, всі відчували його присутність.

07 1525

Для Миколи Єрохи Глухівщина, Глухів – не тільки мала батьківщина, оспівана в його творчості. Глухів – його доля, а він, як люблячий син, робив все можливе для свого рідного краю, був справжнім його патріотом.

07 1526

Людина живе, поки її пам’ятають. Микола Степанович завжди буде серед нас в своїх нарисах, поезіях, піснях, учнях, в наших серцях!