БЕРЕЖІМО ДІТЕЙ, АДЖЕ ДІТИ БЕРЕЖУТЬ КАЗКИ

Коли шукати двері в казку як не в дитинстві? Де знайти чарівних помічників як не на сцені міського палацу культури? Щорічно першого червня весь світ святкує найнепередбачуванішу, найвеселішу, найфеєричнішу подію – Міжнародний день захисту дітей!

05 0904
Тому, сцена Глухівського міського палацу культури цього дня перетворилась на казкову шахову дошку, а провідниками у світ задзеркалля були ніхто інші, як дивовижна Аліса, Червона та Біла королеви і кролик з чарівним годинником. Глядацька зала МПК була переповнена дитячим щебетом, галасом, емоціями захоплення та враження!

05 0918
Концертна програма дивувала юних глядачів своєю фантастичністю, а мікрофони маленьких артистів перетворилися на чарівні палички. Свої виступи дарували: народний ансамбль танцю «Полісяночка» з комбінаціями-танцюваціями, керівник Ірина Ігнатенко, солісти всіх мастей (червоних та білих), які своїм неймовірним вокалом ставили шах і мат:

05 0903

Валерія Опанасенко, вокальний ансамбль «Дзвіночки» ЗЗСО-інтернату, Овчаренко Мілана, Ольга Васькова, вокальний ансамбль «Росточок» міського центру позашкільної освіти, Тамара Яловенко, вокальний ансамбль «Сузір’я» ЗЗСО№2, яскравий танцювальний колектив «Родзинки» ЗОШ №1, вокальний ансамбль молодших класів ЗЗСО №3, зразкова естрадна дитяча студія «Добрий вечір», керівники Тетяна Карпенко та Євген Станкевич, Поліна Несмашна та Олеся Бичан, вокальний ансамбль ЗЗСО №6, а ще такий довгоочікуваний гість програми – Карлсон, який підкорив глядачів не лише своєю харизмою, а й фантастичним виступом з фаєрболами!

05 0905
«Ми не вбиваємо час, час не дуже любить, коли його вбивають!», - раз у раз промовляла Аліса. І дійсно, концертна програма промайнула швидко, гаряче, відчувалася жага до чудес та перевтілень.

У час прощання всі казкові герої із неосяжного задзеркалля наголосили, що неважливо, на якій саме клітинці ти знаходишся, - чорній чи білій, має значення лиш те, який хід ти зробиш. Чарівний годинник кролика зупинив своє «тік-так», казка залишилась десь за лаштунками, а головне - у серцях глядачів.

Згідно інформації відділу культури Глухівської міської ради.