КАРЕТА ШВИДКОЇ ДОПОМОГИ ВІД УКРАЇНСЬКОЇ ДІАСПОРИ ВЖЕ В ГЛУХОВІ

Нарешті Глухівська центральна районна лікарня отримала сучасну карету швидкої допомоги від фундації «Українці в Нідерландах». 

01 0006
Напирінці 2016 року українська діаспора придбала для глухівчан автомобіль Sprinter Ambulance , який було визнано гуманітарною допомогою ще торік. Але тоді, виникли певні проблеми з його розмитненням, тому машина довший час була заручником недосконалості українського законодавства та абсолютної байдужості окремих депутатів ВР та чиновників. 
Півроку вона простояла на митниці у Сумах, потім її відправили назад до нідерландських волонтерів. Ще 8 місяців автомобіль простояв на митниці у Львові. 
Але двері відчиняються лише тому, хто стукає. Отож, завдяки наполегливості та незламності духу людей, що вміють цінувати людське життя, вдалося подолати всі перепони на шляху до цією перемоги. 
Сердечно дякуємо народному депутату України Андрію Антонищаку, який відгукнувся на наше прохання про допомогу та проявив законодавчу ініціативу та неабияку наполегливість,у результаті чого Верховна Рада України все ж таки прийняла відповідні зміни до закону про спрощення процедури розмитнення. 
Також, висловлюємо щиру вдячність Михеїлу Саакашвілі за надання потужної підтримки під час проведення акції біля Кабміну, голові фундації "Українці в Нідерландах" Вірі Зваан, директору благодійного фонду «Добрин» Ользі Пулинець, обласному депутату Андрію Божку, який не залишився осторонь та боровся за нашу «швидку» в обласній раді, народним депутатам, що підтримали нас у парламенті, небайдужим ЗМІ, всім тим, хто взяв активну участь у «битві» за порятунок життів тисяч українців, які часто помирають від невчасно наданої медичної допомоги. 

01 0001
Ми також раді усвідомлювати, що спільна ініціатива, щоденна праця та незламна віра в перемогу відкрили дорогу для всіх автомобілів швидкої допомоги в Україні, які простоювали роками на митницях у той час, коли вони мусили допомагати людям в Україні.

04 1005
 1 червня цього року автомобіль урочисто передала на баланс Глухівської ЦРЛ директор фонду «Добрин» - Ольга Пулинець. Міський голова Мішель Терещенко подякував за подарунок та повідомив присутніх, що вже скоро продовжиться співпраця нашої лікарні з Американським госпіталем у Парижі.

gerb sm2017 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області
mishel
ТЕРЕЩЕНКО МІШЕЛЬ

міський голова

41400 Україна, Сумська обл., м.Глухів, вул.Шевченка 6
Tел.: (05444) 2 21 15
Факс.: (05444) 3 27 56
Email: glhgor@ukr.net