"ДЕНЬ ЕНЕРГІЇ" В ГЛУХОВІ!

Шановні мешканці Глухова! Дорогі гості нашого міста!

Запрошуємо Вас 7 червня до участі у загальноміському заході «День енергії», що проводиться за підтримки проекту «Угода мерів–Схід» та Асоціації «Енергоефективні міста України» відповідно до Європейського тижня сталої енергії в Україні.

Пропонуємо до Вашої уваги тематичний концерт до Дня енергії на ганку міського палацу культури. Також, Ви зможете відвідати екологічний ярмарок енергетичних товарів у сквері Бортнянського і Березовського. Вважаємо, що жодного з Вас не залишать байдужими виставка-демонстрація моделей за участі міського центру позашкільної освіти та розважальна програма з конкурсами для малечі. Впевнені, що багатьох учасників цього заходу зацікавить проведення «велоквесту», який останнім часом набуває великої популярності серед глухівчан. Цікаві атракціони та лотереї енергоефективних товарів безперечно стануть родзинкою цього свята. А також, на Вас чекатимуть подарунки та призи. Візьміть участь в акції «Здай люмінесцентну ртутну лампу та отримай сувенір!».

30 1426

Відтак, будемо раді бачити Вас 7 червня 2018 року на загальноміському заході «День енергії».

Згідно інформації відділу енергоменеджменту Глухівської міської ради.