ПОЛТАВСЬКА БИТВА

12–13 травня 2018 року в місті Полтаві проходив Всеукраїнський відкритий фестиваль-конкурс «Полтавська битва» виконавського мистецтва гри на духових та ударних інструментах учнів та викладачів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання).

До складу журі входили заслужені артисти України, серед яких: доктор мистецтвознавства, професор кафедри дерев’яних духових інструментів.

Національної музичної академії України імені П. Чайковського Володимир Качмарчик; заслужений артист України Володимир Подальчук; викладач кафедри інструментального мистецтва Київського національного університету культури і мистецтв соліст державного оркестру «РадіоБенд» Олексій Сагітов.

Оргкомітет отримав більше 400 заявок з 27 міст України.

Глухівську школу мистецтв представляли учні викладача Турбіної О. Ю. (концертмейстер Мироненко А. М.) Євген Синяговський та Владислав Гриневич (дерев'яні духові (флейта), старша вікова категорія).

16 1556

Отже, маємо такі результати: Владислав Гриневич - ІІІ місце, Євген Синяговський - грамота за участь. Журі конкурсу відзначило той факт, що учень Глухівської школи мистецтв виконував твір свого земляка, а саме - Сонату Максима Березовського. А для школи, яка одним із векторів розвитку обрала популяризацію славетних імен музикантів Глухова, такий інтерес з боку високопрофесійних митців говорить про те, що даний процес проходить доволі ефективно.