ІНФОРМАЦІЙНО-ПРОСВІТНИЦЬКИЙ ЗАХІД ПРЕДСТАВНИЦТВА ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ В ГЛУХОВІ

До уваги громадськості!

17 травня 2018 року Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує активістів, представників громадських організацій, бізнесу та молодь міста Глухів на зустріч-презентацію програм та проектів Європейського Союзу в Україні під назвою «Пріоритети ЄС в Україні, огляд молодіжних, освітніх, культурних і бізнес-можливостей, а також інформаційних ресурсів Представництва ЄС». 

Публічна презентація є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво Європейського Союзу організовує по всій країні. Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

16 1006

Презентація буде проходити в залі для проведення конференцій першого корпусу  Глухівського національного педагогічного університету ( вул.Києво-Московська, 24). Початок заходу о 16.00.

 

Основні теми презентації:

 ключові напрями поточних відносин між Україною та ЄС;

 види допомоги, яку Євросоюз надає Україні;

 молодіжні, освітні, культурні та бізнес-можливості для молоді, активістів, представників ГО, бізнесу, а також для міста (Horizon 2020, Creative Europe, Erasmus+Culture Bridges, COSME, EU4Business, eTwinning Plus та ін.);

 інформаційні ресурси Представництва ЄС тощо.

Участь у презентації безкоштовна.

 

 

gerb sm2017 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області
mishel
ТЕРЕЩЕНКО МІШЕЛЬ

міський голова

41400 Україна, Сумська обл., м.Глухів, вул.Шевченка 6
Tел.: (05444) 2 21 15
Факс.: (05444) 3 27 56
Email: glhgor@ukr.net