ЗВЕРТАЄМО УВАГУ НАСЕЛЕННЯ

Повідомлення про прийом документів для взяття на соціальний квартирний облік дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа.

Відповідно до рішення міської ради від 12.04.2018 № 311 «Про створення житлового фонду соціального призначення для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у м. Глухів», постанови Кабінету Міністрів України від 23.07.2008 № 682 «Деякі питання реалізації Закону України «Про житловий фонд соціального призначення», проводиться прийом заяв для взяття на соціальний квартирний облік дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа. Взяття осіб на соціальний облік здійснюється по досягненню 16 років за заявою піклувальника, прийомних батьків, батьків-вихователів, адміністрації закладу, де проживає дитина, або органу опіки та піклування, а осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з 18 років до досягнення ними 23 років – за їх заявою.

До заяви необхідно додати:

довідка про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб;

копія документа, що посвідчує особу дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, особи з їх числа;

копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера дитині-сироті, дитині, позбавленій батьківського піклування, особи з їх числа;

копії документів, що підтверджують статус дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, особи з їх числа;

довідка про те, що дитина-сирота, дитина, позбавлена батьківського піклування, особа з їх числа не перебуває на соціальному обліку за місцем її проживання;

довідка служби у справах дітей міської ради про потреби особи в забезпеченні її житлом.

Прийом пакету документів проводиться в адмінбудівлі виконавчого комітету міської ради за адресою: вул. Шевченка, 6, каб.1.

За консультаціями прохання звертатися до управління житлово-комунального господарства та містобудування міської ради за адресою: вул. Спаська, 15, 2-й поверх, каб.2 або за телефоном: 2-25-02.

До заяви необхідно додати:

довідка про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб;