ГЛУХІВЧАНИ АКТИВНО ПІДПИСУЮТЬ ДЕКЛАРАЦІЇ З ЛІКАРЯМИ, ЩО НАДАВАТИМУТЬ ПЕРВИННУ МЕДИЧНУ ДОПОМОГУ

У Глухові продовжується підписання декларацій з лікарями первинної ланки Глухівського ЦПМСД - в кабінеті №5, що знаходиться на першому поверсі приміщення колишнього поліклінічного відділення за адресою: м.Глухів, вул.Києво-Московська, 47.

15 1032
З метою запобігання виникнення великих черг, адміністрацією ЦПМСД було передбачено впровадження системи видачі талонів, які можна отримати в регістратурі.
Варто зазначити, що талонів на цей тиждень вже нема. Отож, можна зробити висновки, що мешканці Глухова не зволікають, тому активно укладають угоди на надання первинної медичної допомоги з обраними ними сімейними лікарями, педіатрами, терапевтами.

Нагадуємо громадянам, що підписання декларацій буде проходити до кінця 2018 року.