ПРИВІТАЛИ З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ СІМ’Ї ТА ДНЕМ МАТЕРІ

У травні, коли вишня вбирається у біле і яблуня красується у пишному вінку, приходить на землю світле свято. Стукає у кожну оселю, велику й малу, і, ставши на порозі, нагадує всім про призабуту мудрість віків — звичай вшановувати Материнську Долю. 

14 1708

Особливі слова подяки заслуговують прийомні сім'ї, які прийняли в свої родини дітей, позбавлених батьківського піклування. З великою любов'ю виховують вони дітлахів, дають їм надію на щасливе дитинство і повноцінне майбутнє, вчать дітей бути самодостатніми, мудрими, впевненими в собі. 

14 травня цього року з нагоди святкування Міжнародного дня сім’ї та Дня матері прийомні сім'ї привітали подарунками заступник міського голови – Васильєва  Маріанна Іванівна та завідувач відділення соціальної роботи для сім`ї, дітей та молоді територіального центру соціального обслуговування населення Глухівської міської ради – Юденич Олена Ерастівна. 

Доземний вам уклін, невтомні матері та батьки, щира дяка за натхненну та найвідповідальнішу  батьківську працю, за відданість, ласку, розуміння та надійну підтримку.

gerb sm2017 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області
mishel
ТЕРЕЩЕНКО МІШЕЛЬ

міський голова

41400 Україна, Сумська обл., м.Глухів, вул.Шевченка 6
Tел.: (05444) 2 21 15
Факс.: (05444) 3 27 56
Email: glhgor@ukr.net