МУЗИЧНІ ТРАДИЦІЇ РОДИНИ РОЗУМОВСЬКИХ ПРОДОВЖУЮТЬСЯ

Глухівська школа мистецтв має свої традиції - давні і нові. Однією з них є весняні концерти у містах Сумщини. З минулого року концертна діяльність закладу розширила межі і розпочала завойовувати  міста Чернігівщини.

Першим із них став Новгород-Сіверський. А цього року, 11 травня, учні школи мистецтв з гідністю презентували заклад у стінах Палацу К. Розумовського у Батурині. Спільно з Національним історико-культурним заповідником «Гетьманська столиця» школа мистецтв провела науково-просвітницький захід «Музичні традиції родини Розумовських продовжуються», присвячений гетьману України Кирилу Розумовському, як шанувальнику та меценату музичного мистецтва.

14 1323

Кожен номер у виконанні наших учнів вже неодноразово був обіграний і високо оцінений на сценах різного рівня.

14 1324

Мабуть саме тому, концерт наших вихованців був проведений на високому рівні.

14 1325

А дарували своє мистецтво батуринцям такі учні: Владислав Гриневич, Кирило Кадурін, Леся Бичан, Наталія Дадакова, Олексій Володський, Олександр Фурса, Євген Синяговський, Яна Ушкал, Андрій Третяк, Марина Рева, Кирило Єременко та Євген Назаров.

Хочеться висловити особливу подяку викладачам, які підготували своїх вихованців на високому рівні, що дозволяє виступати не лише на концертних майданчиках Сумщини, а навіть у містах інших областей: Тохтамиш Т.В., Рябініній В.В., Сидоренко І.О., Мироненко А.М., Турбіній О.Ю., Смоленському М.В., Ковальовій А.Л., Чиглінцевій Т.В., Великосвят В.М., Лоцман Л.Д., Шаройко Н.М.