З НАГОДИ ВІДЗНАЧЕННЯ 73-Ї РІЧНИЦІ ПЕРЕМОГИ

Цього року наша країна відзначає 73-ю річницю перемоги у Другій світовій війні. Напередодні  свята – Дня Перемоги  в Центрі ДЮТ зібралися волонтери відділення Всеукраїнської благодійної організації «Турбота про літніх в Українi».

13 1156

Привітати гостей прийшли учні 3 кл. ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, класний керівник Андросенко Г.М. Діти виконали літературно-музичну композицію, нагадавши про героїчний подвиг нашого народу в роки Другої світової війни і подарували квіти всім присутнім.

13 1155

З вступним словом виступив голова Ради ветеранів міста Мельник А.В., громадський діяч Ніна Радинська поділилася своїми спогадами в нарисах про події тих трагічних років.

В ході зустрічі лунали вірші, пісні у виконанні волонтерів.

9 Травня - День Перемоги - свято  світле і сумне одночасно. Забути про трагедію цілого покоління неможливо! На жаль, учасників тих страшних подій залишилося дуже мало, і ми зобов'язані піклуватися про них. Отож, давайте не будемо забувати якою ціною була здобута  Перемога.

По закінченню заходу всіх присутніх пригостили  кавою, чаєм та солодощами. Свято пройшло за підтримки фонду «Пам’ять.  Відповідальність.  Майбутнє.» (Німеччина).

Директор  «ТЛУ»  в   м. Глухів  Александренко  Т. П.