СПІВРОБІТНИКИ СБУ ПОПЕРЕДИЛИ ПОСТАЧАННЯ НАРКОТИЧНИХ РЕЧОВИН

У Сумах СБУ попередила постачання наркотиків затриманим у СІЗО

Співробітники Служби безпеки України попередили у Сумах постачання наркотичних речовин особам, які утримуються в обласному слідчому ізоляторі.

Правоохоронці встановили, що молодший інспектор-кінолог одного з відділів СІЗО планував за грошову винагороду передати зацікавленим особам  наркотики та інші заборонені предмети.

11 1101

Оперативники спецслужби затримали зловмисника на території режимного об’єкта під час спроби передати вищевказаним особам  канабіс, опій ацетильований, метадон, а також мобільні телефони та стартові пакети мобільних операторів.

11 1100

У рамках відкритого кримінального провадження за ч. 2 ст. 307 та ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України тривають слідчі дії.

11 1102

Операція з викриття зловмисника проводилась спільно зі співробітниками   Державної кримінально-виконавчої служби під процесуальним керівництвом прокуратури.

Прес-група УСБУ в Сумській області