"НАМ НЕ ЗАБУТИ ДНІ ВІЙНИ, НАВІКИ В ПАМ’ЯТІ ВОНИ"

Минають роки. Відлітають у вічність. Але є один день, який ніколи не буде стертий із пам’яті нашого народу. Це 9 травня – дата, яка проголосила визволення нашої рідної землі від фашистських загарбників і перемогу усього людства над злом війни. Сьогодні ми відзначаємо 73 – річницю від тоді, коли над нашою країною та усією Європою знову зійшло світле сонце миру.

Доземно вклонімося нині живим, хто проніс через війну любов до Батьківщини, бажання бачити рідну землю квітучою та заможною. У Глухові з нагоди відзначення 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбувся ряд заходів.

10 1543

Глухівчани, під час мітингу «Уклін живим - загиблим слава», вшанували пам’ять усіх мужніх і безстрашних воїнів, які віддали свої життя захищаючи нашу землю від навали нещадного ворога в роки Другої світової хвилиною мовчання на покладанням квітів до Меморіалу Слави.

10 1544

Ввечері духовий оркестр міського палацу культури представив концертну програму «Дзвенить оркестрів мідь», що включила в себе найкращі зразки музичної антології ІІ Світової війни та сучасні музичні твори.

Низку урочистих та святкових заходів продовжив святковий концерт, присвячений Дню Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні під назвою «Нам не забути дні війни, навіки в пам’яті вони».

10 1425
Розпочали програму тематичні пісні, що створили атмосферу заходу й з кожним виступом виконавців наближали глядачів до тогочасних реалій. Зворушливо та емоційно лунали пісні у виконанні: зразкової естрадної студії «Добрий вечір», керівники Тетяна Карпенко та Євген Станкевич, Олександра Сокола, Лариси Сидоркіної, Тетяни Карпенко, Сергія Іванченка, Юлії Демидчик.
Не менш проникливо, душевно, з любов’ю впродовж концерту звучали сердечні вітання та пісні від Сергія Новобранного, Катерини Москаленко, Катерини Вайло, сімейного дуету Віти та Олександра Ліванцових, Андрія Лісневського, Наталії Шкондик, Романа Дзекелева, народного вокального чоловічого квартету, керівник Сергій Іванченко, народного вокального ансамблю, керівник Сергій Новобранний

10 1424
Хореографічні композиції виконали учні ЗОШ №3 (керівник Ірина Білогур) та хореографічного відділення Глухівської школи мистецтв. (керівник Людмила Романьок).
А на завершення світлого і зворушливого свята прозвучала життєстверджуюча пісня «Буде мир» у виконанні зразкового ансамблю «Чарівні мальви», керівник Євген Дзекелев, що дає надію на краще майбутнє для нашої держави.

За інформацією відділу культури Глухівської міської ради.