ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ СКУЛЬПТУРНОЇ КОМПОЗИЦІЇ АДІ РОГОВЦЕВІЙ

Шановні глухівчани!

Запрошуємо Вас до участі в обговоренні! Чекаємо на Ваші пропозиції!

1. Найменування організатора громадського обговорення: Глухівська міська рада.
2. Зміст матеріалів винесених на обговорення:
- пропозицію щодо встановлення в місті Глухові скульптурної композиції народній артистці України, почесному громадянину міста Глухова Аді Миколаївні Роговцевій.
3. Мета проведення консультацій з громадськістю:
- збір пропозицій та зауважень для врахування громадської думки при виборі місця встановлення скульптурної композиції.
4. Особа, що внесла пропозицію щодо встановлення в місті Глухові скульптурної композиції народній артистці України, почесному громадянину міста Глухова Аді Миколаївні Роговцевій депутат Сумської обласної ради В.І,.Лисенко від партії ВО «Батьківщина».
5. Строк, місце, час проведення заходів з громадського обговорення, акредитації представників засобів масової інформації, реєстрації учасників: 20.04.2018 о14.00 в актовому залі Глухівській міській раді по вул. Шевченка, 6
6. Поштова адресу та (або) адреса електронної пошти, номер телефону, строк і форму для подання пропозицій (зауважень): 41400, м. Глухів, вул. Спаська, 15, відділ містобудування та архітектури міської ради, (05444)24174, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.., до 20.04.2018. Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, у строк до 20 квітня 2018 року. Анонімні пропозиції (зауваження) не розглядаються.
7. Місцезнаходження та (або) адресу електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення: 41400, м. Глухів, вул. Спаська, 15, відділ містобудування та архітектури міської ради, (05444)24174, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
8. Прізвище та ім'я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення: начальник відділу містобудування та архітектури міської ради Хренов Олександр Олександрович.
9. Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення розміщено на офіційному сайті Глухівської міської ради.