ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ СЕСІЇ

12 квітня 2018 року в міському палаці культури відбулось продовження третього пленарного засідання сьомої сесії Глухівської міської ради сьомого скликання, на рогляд якого виносилась низка питань. Нарешті депутати зібрали кворум.

13 1534

Та найголовніше рішення  "Про бюджет міста Глухова на 2018 рік" прийнято не було. Голосувати за бюджет для Глухова відмовилися депутати від "Волі народу": Бурлака Ю.О.,Гриб В.В.,Громак Л.А.,Гурець Е.А.,Москаленко А.О.,Прокопенко В.М.,Савицька І.М.,Савицький О.Д.,Халявко М.О.,Хоруженко Т.В.; "Укроп": Карлов А.І., Понирко А.П.,Сорока С.І., "БПП "Солідарність": Рябуха А.П.. Скрипник Є.В. під час голосування вийшов із зали. Утрималися Михайлик Т.В., Смирнова Т.М. - "Соціал-демократична партія" (партія простих людей Капліна). З результатами поіменного голосування можна ознайомитися http://doc.hlukhiv-rada.gov.ua/component/documents/2716:she5sh8rezultaty-poimennoho-holosuvannia-tretoho-plenarnoho-zasidannia-somoi-sesii-miskoi-rady-somoho-sklykannia

По закінченню третього пленарного засідання було відкрито наступне - перше  пленарне засідання восьомої сесії сьомого скликання, на якому депутати спромоглися проголосувати за деякі питання, хоча, знову ж таки, прийняття деяких не менш важливих для Глухова рішень, таких як "Про деякі питання реалізації міської політики в галузі будівництва", було заблоковано депутатською більшістю - "Воля народу", Укроп", "БПП Солідарність", "СДП", що утворилася в результаті того, що деякі депутати міськради (Михайлик Т.В., Смирнова Т.М., Сахошко Ю.В.) полишили коаліцію та приєдналися до опозиційних сил, які очолює  голова фракції "Воля народу",  Ю.Бурлака, та наразі диктує свої правила всьому депутатському корпусу. 

 

  

 

 

gerb sm2017 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області
mishel
ТЕРЕЩЕНКО МІШЕЛЬ

міський голова

41400 Україна, Сумська обл., м.Глухів, вул.Шевченка 6
Tел.: (05444) 2 21 15
Факс.: (05444) 3 27 56
Email: glhgor@ukr.net