ПРИЄДНУЙТЕСЯ ДО ЩОРІЧНОЇ АКЦІЇ "ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ"!

До уваги громадян!

Запрошуємо всіх прийняти участь у щорічній акції «За чисте довкілля»!

12 1051

Керівникам установ, підприємств та організацій всіх форм власності, що розташовані на території населених пунктів Глухівської міської ради, в термін з 10 квітня 2018 року до 05 травня 2018 року необхідно забезпечити участь підпорядкованих колективів у щорічній акції «За чисте довкілля»:

1) до дня благоустрою (21 квітня 2018 року);

2) з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (5 травня 2018 року).

Трудові колективи підприємств, установ та організацій усіх форм власності, об’єднання громадян і мешканців міста Глухова запрошуємо:

1) взяти участь у:

- щотижневому санітарному дні «Чистий четвер»;

- загальноміській толоці (21 квітня та 05 травня 2018 року);

2) забезпечити:

- впорядкування місць поховань загиблих воїнів, жертв політичних репресій та голодоморів, пам’ятників, меморіалів та кладовищ;

- ліквідацію несанкціонованих звалищ відходів;

- очищення криниць, джерел, струмків, річок та їх прибережних смуг;

- приведення до належного санітарного стану прибудинкових територій, дитячих та спортивних майданчиків, парків, скверів, інших об’єктів масового перебування та відпочинку населення, а також створення нових дитячих та спортивних майданчиків.

УЖКГ Глухівської міської ради