ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ В’ЯЗНІВ ФАШИСТСЬКИХ КOНЦТАБОРІВ

11 квітня - Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів, що відзначається щорічно за ініціативою Організації Об’єднаних Націй. У цей день ми згадуємо усіх, хто був за колючим дротом катівень, хто навіки залишився там – у безіменних могилах чи печах крематоріїв, і тих, хто вижив.

11 1028

За роки Другої світової війни через табори смерті пройшли 18 мільйонів чоловік, з них 5 мільйонів - громадяни колишнього Радянського Союзу. Минуле  тисячами невидимих ниток пов’язане із нашим сьогоденням. Тому, нині ми не маємо права забути ці болючі події минулого.

11 1031

З метою  вшанування пам’яті тих, кому довелось пройти крізь жахіття фашистських концтаборів сьогодні о 9 годині ранку біля меморіалу загиблим у роки Другої світової війни відбувся урочистий мітинг із покладанням квітів.