ЧЕКАЄМО НА ВАШІ ПРОПОЗИЦІЇ!

Шановні мешканці Глухова!

З метою розробки Плану Дій Сталого Енергетичного Розвитку та Клімату в рамках європейської ініціативи «Угода мерів – схід», просимо вас до 10 травня цього року надавати свої пропозиції, спрямовані на підвищення рівня енергоефективності нашого міста, розвиток інфраструктури, а також впровадження заходів з протидії змінам клімату та зменшення негативного впливу на живу природу, включаючи зменшення об’єму викидів парникових газів, які надалі призведуть до покращення якості  життя кожного мешканця.

10 1348
Пропозиції приймаються на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., а також у паперовому вигляді у спеціалізовану скриньку, яка встановлена на І-му поверсі адмінбудівлі Глухівської міської ради за адресою: вул. Шевченка, 6.

З повагою, відділ енергоменеджменту та підтримки підприємництва управління соціально-економічного розвитку Глухівської міської ради
2-51-82