ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Шановні глухівчани!

Цієї неділі ми святкуємо Великдень! Хочу побажати всім Вам провести цей день у мирі й злагоді, та щасливо зустріти Пасху!

Останні місяці були дуже холодними, але весна врешті-решт розпочалася! Сподіваюся, що її прихід створить сприятливу атмосферу для вирішення наших проблем. На жаль, жорсткий політичний конфлікт у Глухові не дозволяє нам прийняти бюджет, що, у свою чергу, перешкоджає владі довести до завершення свої напрацювання для розвитку міста та поліпшення життя глухівчан.

06 1145

Наш бюджет вдосталь наповнений, маємо чимало грошей, але, на жаль, не можемо скористатися ними на благо Глухова. Втім, сподіваюся, що свято Воскресіння Христового внесе просвітлення в душі, й допоможе віднайти порозуміння та дійти згоди, а депутати зберуться на сесійне засідання, і, нарешті, приймуть довгоочікуваний бюджет та низку невідкладних важливих рішень.

Отож, ми вже оголосили про скликання  нової сесії в четвер, 12 квітня, о 14.00 у міському палаці культури, куди ми запрошуємо всіх глухівчан. З цією надією ще раз бажаю всім щасливих Великодніх свят, теплих зустрічей у колі родини, та здійснення всіх добрих планів та побажань!

Міський голова Мішель ТЕРЕЩЕНКО