«ХВАЛА ДИТЯЧОМУ КОЛЕКТИВУ, ЩО ПРАГНЕ ДО ВЕРШИН!»

Згідно  наказу Міністерства освіти і науки України  №295 від 30.03.2018 року «Про присвоєння, підтвердження, позбавлення почесних звань «Народний художній колектив» і «Зразковий художній колектив» творчому об’єднанню «Дивосвіт ремесел» Глухівському міського центру позашкільної освіти  присвоєно почесне звання «ЗРАЗКОВИЙ ХУДОЖНІЙ КОЛЕКТИВ».

06 1043

Творче об’єднання почало свій творчий шлях у 1995 році, тоді колектив був представлений гуртками «Флористика» і «Витинанка». У 2012 році, згідно з  положенням Центру,  гуртки об’єднуються у творче об’єднання «Дивосвіт ремесел», яке працює за чотирма напрямами: «Чарівна витинанка», «Паперопластика», «Світ флористики» та «Флористичні барви».

06 1044

Освітній процес здійснюється кваліфікованим педагогом Мирошніковою Тетяною Василівною. У 2016 році  їй було присвоєно звання  «Керівник гуртка-методист». Кожне заняття Тетяни Василівни завжди неповторне. Тут панує атмосфера творчості,  невпинний пошук, довіра й повага до особистості вихованця. Велику увагу приділяє відродженню та збереженню історичних пам’яток рідного міста шляхом проведення виховних заходів на історико-краєзнавчу тему. Творче кредо Тетяни Василівни: «Ніколи не зупиняйся на досягнутому, бо життя – це процес, завжди потрібно рухатися вперед»; завдяки цьому  колектив має високий рівень досягнень.

06 1042

Творче об’єднання «Дивосвіт ремесел» - єдине ціле, де накопичується досвід спільного творчого життя. Велику роль у цьому відіграє актив та батьківська громадськість творчого об’єднання, а сприятливий психологічний клімат – одна з основних умов успішного його розвитку.