СТАРТУВАЛА АКЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ "СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ"

Шановні мешканці та гості Глухова!

З 2 квітня 2018 року в нашому місті стартувала ХІІІ акція Всеукраїнського благодійного фонду «СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ» під гаслом «Почуй світ».
Координаторами даної акції в Глухові виступає відділ молоді та спорту Глухівської міської ради.

Кошти будуть збиратися всіма загальноосвітніми, навчальними закладами, установами та організаціями міста, де для збирання пожертв буде встановлено скриньки.
Також планується протягом місяця проведення благодійного концерту, виставок, різноманітних конкурсів, спортивних змагань тощо.
Отож, територіальний центр соціального обслуговування населення та відділ молоді і спорту Глухівської міської ради запрошують небайдужих громадян долучитися до 13- ої акції «Серце до серця», шляхом:
- долучитися особисто або компанією до організації благодійних заходів та ініціатив;
- розмістити скриньку у себе в офісі, магазині, школі, університеті, клубі, спортивній залі, ресторані, кафе тощо;
- просто здійснити пожертву;
- стати волонтером.
Минулого року Сумська область посіла перше місце за результатами збору коштів у період проведення акції «Я хочу бачити життя». Спільними зусиллями волонтерів області було зібрано 384244,72 гривень, на які придбали сучасне медичне обладнання для проведення діагностики та лікування зору та передали його Сумській обласній дитячій клінічній лікарні.

Ми бедемо щиро вдячні Вам за будь-яку ініціативу з Вашого боку.
Контакти координатора: пл. Рудченка, 1, відділ молоді та спорту Глухівської міської ради тел. 2-43-48.
Також пожертвування можна здійснити у скриньку, яка розташована у територіальному центрі соціального обслуговування населення Глухівської міської ради за адресою: м.Глухів, вул. Інститутська, 3.

Отож, один підпис може змінити чиєсь життя. Один лист може повернути надію. Один голос може бути почутим на іншому кінці світу. Одна гривня має значення – вона може врятувати життя. ДОБРО ЖИВЕ У КОЖНОМУ СЕРЦІ!

Долучайтесь до участі в акції!

05 1319

Долучайтесь до участі в акції!