"ЧАРИ ВЕСНИ"

7 березня, напередодні Міжнародного дня прав жінок і миру, в Глухівському міському палаці культури відбулись урочистості з нагоди  весняного свята та святковий концерт «Чари весни» . Святкове дійство розпочалося  візуалізацією від  чарівника, який запалив серце  любов’ю та подарував його двом закоханим.

Слова вітання зі святом краси та любові адресували всім жінкам міський голова Мішель Терещенко та заступник міського голови  О.І. Вискуб.

13 1542

Концертну програму  усім присутнім дарували представники школи мистецтв: оркестр народних інструментів (керівник Михайло Смоленський), вокальний дует у складі Наталії Шаройко та її талановитої учениці Валерії Опанасенко, жіноче вокальне тріо у супроводі скрипки.Калейдоскоп музичних вітань продовжили солісти та колективи міського палацу культури.

13 1543

З чудовим настроєм та квітами залишали палац культури після концерту глухівчанки.