З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ЖІНОЧОГО ДНЯ

З нагоди Міжнародного жіночого дня 8 березня у нашому місті 03.03.2018 року відділ молоді та спорту Глухівської міської ради та міський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" організували та провели волейбольний турнір серед жіночих команд. Спортивна зала Глухівського НПУ ім. О. Довженка приймала чотири команди. Ігри проходили за коловою системою до двох перемог з трьох партій.

12 1524
Зігравши всі зустрічі чемпіонський кубок та звання переможців отримала команда "ВК ім. К.Реви", другу сходинку займає "Велетень", третю - "Глухівська ДЮСШ", а дійсну волю до перемоги проявила команда "Професійно-педагогічного коледжу Глухівського НПУ ім. О. Довженка", яка посіла четверте місце.
Кращими гравцями турніру стали:
"ВК ім. К.Реви" - Катерина Березіна;
"Велетень" - Олена Потапенко;
"Глухівська ДЮСШ" - Кримова Тетяна;
"Професійно-педагогічний коледж Глухівського НПУ ім. О. Довженка" - Шкурко Тетяна.
Чемпіони та призери спортивного свята нагороджені дипломами відповідних ступенів та солодкими призами від організаторів.
Відділ молоді та спорту міської ради, МЦФЗН "Спорт для всіх" висловлює слова подяки ректору Глухівського НПУ ім. О. Довженка - Олександру Курку та приватному підприємцю, депутату міської ради - Сергію Буйкову за сприяння у проведенні змагань з волейболу.