ГЛУХІВЧАНИН ВИБОРОВ БРОНЗУ

Глухівчанин Нікіта Кукелка - бронзовий призер Гімназіади України з боксу!
Фінальні змагання Гімназіади України 2018 року з боксу пройшли з 26 лютого по 4 березня в Івано-Франківську. У складі збірної команди Сумської області на всеукраїнських змаганнях виступив вихованець боксерського клубу «Воїн» - 14-річний Нікіта Кукелка.

12 1359
Глухівський боксер, виступаючи у ваговій категорії до 48 кг, зумів завоювати бронзову медаль.
Успіх на престижних змаганнях зі своїм вихованцем по праву розділяють його тренери - Євген Калиновський і Дмитро Харитоненко.
Першим місцем, куди по приїзду зі змагань 5 березня поспішив бронзовий призер Гімназіади-2018 став рідний клуб. У «Воїнї» одноклубники зустріли Нікіту оплесками і міцними обіймами. Серед досягнень «Воїна» є маса медалей обласних чемпіонатів і матчевих зустрічей з боксу, а медаль Нікіти Кукелкі стала першою з національних змагань для глухівського боксерського клубу. Віримо, що це тільки початок!
Глухівський боксерський клуб «Воїн» функціонує вже кілька років на базі загальноосвітньої школи №6. У клубі абсолютно безкоштовно тренуються дорослі і діти. Тренерський склад клубу запрошує на тренування з боксу як новачків, так і спортсменів з досвідом. У «Воїнї» раді всім! Переконався сьогодні в цьому сам)
Час проведення тренувань:
Понеділок, середа, п'ятниця з 16:00 до 20:00.
Адреса клубу: м. Глухів, вулиця Героїв Крут, 5
Займайтеся спортом! Любіть рідне місто!
Микола Колтаков, директор МЦФЗН «Спорт для всіх»