НА ЧЕСТЬ ЧАРІВНОГО ЖІНОЦТВА

Перше слово людини – мама. Її голос-наймилозвучніший. Теплі руки матері– це перше, що відчуває малюк. Ніжні дотики, колискова, ласкаві слова – все це прояви материнської любові, тепла, мама дала життя, можливість з’явитися на цей світ, побачити сонце та небо, пробігтись зеленою травицею, проявити себе у цьому світі.

12 1115

Про це добре знають і пам’ятають діти та дорослі с. Сліпород.. 7.03.2018 року в місцевому клубі  відбувся святковий вечір, присвячений Міжнародному жіночому дню 8 Березня. Хлопці в ролі бабусь з «Лісапетного батальону» гарно «заграли» на баяні та продемонстрували свої здібності  жартівливого танцю, тендітні  дівчатка дарували найщиріші побажання для найрідніших людей веселі ритмічні таночки, пісні, які пронизували своєю чутливістю кожного присутнього, а також розважали гостей конкурсною програмою.

12 1114

На святі панував радісний, піднесений настрій, нотки весняного тепла, любові до мами, почуття поваги і шанування до своєї родини-це і було метою свята, присвяченого найдорожчій і наймилішій людині у світі-коханій матусі, Жінці з великої літери.

Згідно інформації відділу культури Глухівської міської ради.