ГЛУХІВЧАНИ САМОТУЖКИ ЗАТРИМАЛИ ШАХРАЇВ

Громадськість Глухова виступила проти захаращення нашого міста сміттям, стала на захист честі глухівчан і гідності міського голови.
У суботу завдяки пильності небайдужих мешканців міста були затримані розповсюджувачі фальшованого Вісника міського голови.

12 1042
Чоловіка та жінку, зареєстрованих у місті Києві, впіймали під час розповсюдження цієї гидоти по вул. Терещенків,56 та передали їх до Глухівського відділення поліції. Значну кількість підробного бюлетня було знайдено там же, в сміттєвому контейнері. Напевно, поціновувачі легких грошей не збиралися виконувати роботу добросовісно. Також, громадяни Глухова інформують про те, що ще одна група шукачів швидкого заробітку розкидували ганебні листівки в районі Лісгоспу.

12 1040

Варто зазначити, що вже втретє було схоплено на гарячому горе-заробітчан. Спочатку це були студенти ГНПУ,потім - мешканці міста Шостка, тепер -жителі Києва, але дивно, що віз і нині там. Нагадаємо мешканцям Глухова, що кримінальне провадження у справі незаконного розповсюдження фальшивого Вісника було відкрите ще на початку 2017 року лише за рішенням Глухівського суду. 

12 1039
Отож, як бачимо, кримінальне провадження було все ж таки відкрите, але результатів і досі нема. Відтак, глухівчан турбує цілком справедливе питання: Які ще необхідно надати поліції факти і докази для того, щоб шахраї та їх замовники були все ж таки покарані?

gerb sm2017 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області
mishel
ТЕРЕЩЕНКО МІШЕЛЬ

міський голова

41400 Україна, Сумська обл., м.Глухів, вул.Шевченка 6
Tел.: (05444) 2 21 15
Факс.: (05444) 3 27 56
Email: glhgor@ukr.net