МИ ВСІ РІЗНІ, АЛЕ РІВНІ

  З метою ознайомлення дітей з поняттями «гендер», «гендерна рівність», основами гендерно-правового законодавства України, сприяння формуванню гендерної культури та подоланню стереотипів щодо ролі та місця жінок та чоловіків у суспільстві фахівцями відділення соціальної роботи для сім`ї, дітей та молоді територіального центру соціального обслуговування населення Глухівської міської ради спільно зі студентами 46-СР Глухівського національного педагогічного університету ім. О.Довженка Вихрищук Юлією, Гончаровой Яною та Гризун Юлією проведено тренінг «Ми різні – ми рівні».

12 1026

  Захід проводився п’ятого та шостого  березня на базі ЗОШ №1,2,6 для учнів 5 класів. В ході заходу було обговорено, що від самого народження батьки виховують дитину відповідно до її статі. З цього приводу в усіх країнах існує чимало традицій. Батьки з пелюшок розробляють концепцію «хлопчик або дівчинка», купуючи одяг рожевого або блакитного кольору, відповідні іграшки для дівчаток: лялечки, коляску для лялечки, посуд, і для хлопчиків: машинки, пістолети, літачки. Далі в школі на уроках праці дівчатка шиють, хлопчики майструють на верстатах. Саме так закладаються різні стандарти поведінки, поступово формуючи гендерні стереотипні ролі чоловіка і жінки, які у суспільстві вважають вродженими, властивими лише чоловіку чи жінці.

12 1027

Запропонована тема дуже зацікавила дітей і спонукала до активного обговорення. Наприкінці заходу кожен учень  отримав буклет з даної тематики та  дійшов висновку, що хоч вони і різні, але мають багато спільних рис. І не має значення, до якої статі належить людина, у житті відкриваються рівні можливості для професійних якостей, для талантів, для гармонійного розвитку особистості. Головне завжди плекати в собі такі риси, як: милосердя, людяність, порядність, сердечність, доброту.

gerb sm2017 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області
mishel
ТЕРЕЩЕНКО МІШЕЛЬ

міський голова

41400 Україна, Сумська обл., м.Глухів, вул.Шевченка 6
Tел.: (05444) 2 21 15
Факс.: (05444) 3 27 56
Email: glhgor@ukr.net