ЗІ СВЯТОМ, ДОРОГІ ЖІНКИ!

6 березня в Глухівському міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів зустрічали весну й поздоровляли матусь, бабусь та дівчаток зі святом 8 березня!

Вихованці центру з великим бажанням чекали це свято, адже протягом місяця діти готувались: вчили віршики та пісні, готували танці. Колектив центру підготував міні виставу , переглядаючи яку у багатьох з'явились сльози на очах.

12 1020

Зворушливе, повне емоцій свято, відвідала гостя – керуюча справами Глухівської міської ради Олена Олександрівна Гаврильченко, вона привітала всіх присутніх зі святом та передала канцелярські приладдя для роботи на заняттях. Крім віршів, танців і пісень, діти підготували та подарували всім присутнім весняні привітальні листівки.

12 1021
По закінченню свята всіх присутніх чекав солодкій стіл від постійних спонсорів Центру, небайдужих мешканців міста Глухова.

Тамара Ярина, директор реабілітаційного центру