ЛІТЕРАТУРНІ ЧИТАННЯ ШЕВЧЕНКІВСЬКИХ ДНІВ "ШЕВЧЕНКО В ДИТЯЧИХ СЕРЦЯХ"

Справжнім святом стали літературні читання в краєзнавчому музеї до Шевченківських днів.

Цього року традиційний музейний захід проходив у формі родинного свята під назвою «Шевченко в дитячих серцях». 06 березня 2018 року музей зібрав в своїй залі велику родину: сім’ю, школу та місто.

12 1011

Було проведено художній конкурс на кращий малюнок за творами Т.Г.Шевченка, літературний конкурс на краще декламування поезій Кобзаря за різними номінаціями та творчий конкурс на кращий сценічний образ і акторську майстерність.

12 1012

Виступи учасників оцінювались компетентним журі на чолі з начальником відділу культури Глухівської міської ради Оленою Михайлівною Самощенко, яка наприкінці свята вручила учням грамоти та подяки.

12 1010

Родинне свято – це результат тісної дружньої співпраці краєзнавчого музею і закладу загальної середньої освіти № 2. Висловлюємо щиру подяку адміністрації школи, класоводу Наталії Володимирівні Грудиніній та батькам 2-Б класу, а також старшокласникам за допомогу та активну участь у святі!