ЛІКАРСЬКІ РОСЛИНИ ДЛЯ КОЖНОЇ ЛЮДИНИ

Загальновідомо, що лікарські рослини і трави є безцінною скарбницею природи. Ще багато століть тому наші предки використовували їх для лікування найрізноманітніших хвороб. Високо цінувалися також їх харчові властивості, що знайшло своє застосування в кухнях багатьох народів світу.

З тих давніх часів накопичений великий досвід лікування зеленими частинами рослин, їх кореневищами, корінням, дикорослими плодами.

Поступово багато знань, які передавалися з покоління в покоління, забувалися, оскільки лікувальні рослини в науковій медицині витіснялися штучно створеними синтетичними препаратами. Незважаючи на це, сьогодні народна медицина продовжує застосовувати різні види лікарських рослин, хоча лікування ними більш тривале і вимагає зосередженості, а часто просто віри в них і власні сили. Багато в чому це обумовлено проблемами медичного обслуговування і тому для багатьох лікарські рослини лісу або інших місць зростання стали гідною альтернативою аптечних препаратів.

12 1514

Для пенсіонерів відділення денного перебування територіального центру соціального обслуговування населення Глухівської міської ради студенти ГНПУ імені Олександра Довженко Тетяна Жук та Павлина Варнава підготували та провели захід «Лікарські рослини для кожної людини». Пенсіонери дізнались багато цікавої інформації про трави, як їх збирати та застосовувати та як їх використати в домашній косметології. А в кінці смакували трав’яним чаєм та ділись своїми враженнями та досвідом застосування лікарських рослин.