ДОРОЖНІ ПОКРИТТЯ ПОТРЕБУЮТЬ РЕМОНТУ

У результаті різких перепадів температури навколишнього середовища сильної руйнації зазнають дорожні покриття в місті.
Сьогодні міський голова інспектував стан доріг у Глухові, після чого він зазначив, що аварійні ями на проїзжій частині необхідно ремонтувати негайно, бо це суттєву впливає на безпеку дорожнього руху.

12 1456
З метою вирішення цього питання очільник міста зустрівся з представниками Глухівського ДЕД та обговорив із ними можливості негайного проведення аварійного ремонту на дорогах Глухова.

12 1451

Працівники дорожньо-експлуатаційного підприємства зазначили, що вони володіють необхідними технологіями та забезпечені потрібними матеріалами, тому готові розпочати ремонт.

12 1452

Але, на превеликий жаль за відсутності прийнятого бюджету на 2018 рік, УЖКГ Глухівської міської ради не має можливості укласти з ними угоду на здійснення аварійного ремонту небезпечних ділянок на дорогах.

12 1453
Нагадуємо містянам про те, що блокування прийняття бюджету 2018 депутатами від Волі народу, БПП Солідарність, Укропу продовжується.