МІЖНАРОДНИЙ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИЙ ЯРМАРОК

Українсько-сербська ділова палата повідомляє, що 15-21 травня 2018 р. у м. Новий Сад, Республіка Сербія, відбудеться 85 Міжнародний сільськогосподарський ярмарок – найважливіша подія агробізнесу в Південно-Східній Європі.

Найзначніші сегменти ярмарку – Виставка сільгосптехніки; Національна виставка тваринництва; Виставка органічних продуктів та продуктів з географічним зазначенням; Міжнародні ділові зустрічі; колективнi виставки країн-учасниць; оцінка якості продукції та послуг; бізнесові зібрання, презентації, майстерні, супровідні програми.

12 1447

Минулого року на ярмарок завітало 140.000 відвідувачів. Було 1500 експонентів з 60 країн, учасники мали чудові результати прямого продажу, укладено численні договори. Одна з особливостей ярмарку – велика кількість офіційних візитів з усього світу, активна ділова та дипломатична діяльність з супроводом економічних делегацій, та інформаційне висвітлення з боку більше тисячі акредитованих журналістів.

Крім індивідуальної участі компаній, для України пропонується колективна виставка, створення національного стенду або стенду українських областей за участi компаній, галузевого міністерства та державних інституцій, бізнес асоціацій, що надає можливість представити не тільки аграрний компонент, а й економічний, туристичний потенціали, культурну спадщину і подібне. Країнам з колективною виставкою надаються спец пропозиції, зокрема статус “Країна-партнер”, що має свої переваги.

Загальне запрошення, інформація про минулорічний ярмарок, реєстраційні документи для участі додаються.

Щодо питань участі звертайтесь на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  Зі свого боку максимально сприятимемо достойній презентації України, її аграрного сектору та розвитку позитивного іміджу на світовому рівні.

Контактний телефон представника президента палати в Україні +380 97 3183479.