ПРО УТРИМАННЯ В НАЛЕЖНОМУ СТАНІ ПРИЛЕГЛИХ ТЕРИТОРІЙ

Шановні власники приватних будинків, магазинів, офісів, керівники підприємств, установ та організацій!

Нагадуємо, що згідно Правил благоустрою населених пунктів на території Глухівської міської ради, Ви повинні  утримувати у належному стані тротуари (пішохідні доріжки), які прилягають до Ваших будівель та земельних ділянок, проводити їх прибирання від сміття та снігу, усувати наслідки ожеледиці, а також проводити чистку дахів, водостічних труб від снігу, криги та бурульок.

12 1036

Пам’ятаємо, що благоустрій – це візитна картка нашого міста. Санітарний стан наших вулиць, дворових та прибудинкових територій, озеленення, чистота та безпека - це оцінка діяльності не тільки місцевої влади, а й громадськості, це - показник рівня участі міської громади у вирішенні проблем нашого Глухова.

12 1037

Дякуємо всім, хто з повагою ставиться до нашого міста та до його мешканців, вчасно прибираючи свої території від снігу та криги.

Управління житлово-комунального господарства та містобудування Глухівської міської ради