НАРОДНЕ ВІЧЕ В ГЛУХОВІ

Уже не вперше мешканці старовинного Глухова, нащадки славногокозацького роду засвідчили свою готовність у будь який час піднятися на захист своїх прав і свобод, стати однією рушійною силою у боротьбі проти свавілля й беззаконня депутатів від опозиції в Глухові.

Так, у п’ятницю, на заклик міського голови прийти на засідання сесії для того, щоб вже нарешті прийняти бюджет міста, відгукнулися небайдужі, свідомі містяни. Актова зала міського палацу культури була переповненою. Простий люд прийшов подивитися в очі депутатам, які вже загралися в політичні ігри та втратили відчуття реальності. Проте, регіонали у складі Волі народу, БПП та Укропу не ризикнули з‘явитися.

10 2

Отож, за відсутності кворуму сесія, розпочата ще 18 лютого, не відбулася. Замість неї розпочалося Народне Віче, під час якого містяни мали змогу відкрито й щиро поспілкуватися з Мішелем Терещенко, Оленою Демішевою, деякими депутатами обласної та Глухівської міської рад.

10 3

Глухівчан приїхали підтримати учасники Майдану, АТО, герої війни, очільники міста Конотоп і Буринської ОТГ, громадські діячі та активісти з Києва, Сум, Конотопу, Ромнів, Лебедину.
10 1
Та найбільше вразив жителів Глухова виступ Героя України Степана Хмари, який чітко визначив реальність подій, що відбуваються нині в Глухові і в усій Україні та наголосив на тому, що Революція Гідності ще триває. Тому, мусимо бути єдиними, сильними, мужніми і нескореними.