НАРОДНЕ ВІЧЕ В ГЛУХОВІ

 Уже не вперше мешканці старовинного Глухова, нащадки славногокозацького роду засвідчили свою готовність у будь який час піднятися на захист своїх прав і свобод, стати однією рушійною силою у боротьбі проти свавілля й беззаконня депутатів від опозиції в Глухові.

 Так, у п’ятницю, на заклик міського голови прийти на засідання сесії для того, щоб вже нарешті прийняти бюджет міста, відгукнулися небайдужі, свідомі містяни. Актова зала міського палацу культури була переповненою. Простий люд прийшов подивитися в очі депутатам, які вже загралися в політичні ігри та втратили відчуття реальності. Проте, регіонали у складі Волі народу, БПП та Укропу не ризикнули з‘явитися.

10 2

Отож, за відсутності кворуму сесія, розпочата ще 18 лютого, не відбулася. Замість неї розпочалося Народне Віче, під час якого містяни мали змогу відкрито й щиро поспілкуватися з Мішелем Терещенко, Оленою Демішевою, деякими депутатами обласної та Глухівської міської рад.
 
10 3
 
Глухівчан приїхали підтримати учасники Майдану, АТО, герої війни, очільники міста Конотоп і Буринської ОТГ, громадські діячі та активісти з Києва, Сум, Конотопу, Ромнів, Лебедину.
10 1
Та найбільше вразив жителів Глухова виступ Героя України Степана Хмари, який чітко визначив реальність подій, що відбуваються нині в Глухові і в усій Україні та наголосив на тому, що Революція Гідності ще триває. Тому, мусимо бути єдиними, сильними, мужніми і нескореними.

 

 

gerb sm2017 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області
mishel
ТЕРЕЩЕНКО МІШЕЛЬ

міський голова

41400 Україна, Сумська обл., м.Глухів, вул.Шевченка 6
Tел.: (05444) 2 21 15
Факс.: (05444) 3 27 56
Email: glhgor@ukr.net