ГІДНА ПЕРЕМОГА

10 грудня 2017 року відбувся ІІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді  імені Тараса Шевченка. Його мета – вшанування творчої спадщини видатного сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка, виявлення обдарованої студентської молоді, майбутньої плеяди літературних митців, розвиток їх творчого потенціалу, виховання у студентів любові до своєї країни, поваги до мови і традицій українського народу, підвищення рівня мовної освіти.

04 1517

Учениця 5-Б класу Глухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Маріанна Нікольська  зайняла ІІ місце у цьому конкурсі. Дівчинка не зупиняється на досягнутому, постійно підвищує свій інтелектуальний  рівень, намагається  самореалізуватися.

Вітаємо Маріанну з перемогою в ІІІ етапі VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Бажаємо подальших творчих успіхів!