ПРИВІТАЛИ ЗІ СВЯТАМИ ГОЛІВ КВАРТАЛЬНИХ І БУДИНКОВИХ КОМІТЕТІВ

У сесійній залі Глухівської міської ради представники місцевої влади привітали з наступаючими Новорічними святами голів квартальних і будинкових комітетів та вручили подарунки.

Міський голова засвідчив їм свою повагу та побажав достатку і благополуччя в родинах, міцного здоров’я, терпіння й натхнення у щоденній нелегкій праці. Він подякував їм за співпрацю та зазначив, що вирішення наболілих для мешканців міста питань є для влади Глухова приорітетним і дуже важливим
Також, голів квартальних і будинкових комітетів повідомили про те, що розроблена відділом правової та внутрішньої політики програма "Підтримка діяльності органів самоорганізації населення м.Глухова на 2018 рік", якою передбачено надання їм матеріальної підтримки для здійснення своїх повноважень (виплата матеріальної допомоги, придбання канцтоварів, паперу, довідок, посвідчень, штампів, тощо ) була підтримана дупутатами Глухівської міської ради.

03 1045
Керівник вище зазначеного відділу - Демченко О.А. проінформував присутніх про наміри встановити камери відеоспостереження для здійснення профілактики та запобігання правопорушень у місті, підвищення ефективності оперативно-розшукових заходів у сфері протидії організованій злочинності, забезпечення моніторинг порядку в’їзду-виїзду і перебування на території міста представників терористичних і злочинних угрупувань, тощо. Він повідомив про те, що з цією метою ним було представлено на розгляд депутатського корпусу Комплексну міську програму «Правопорядок на 2018 рік», яку депутати поки що не затвердили.