НЕ ВТРАЧАЙ НАДІЇ - 2017

Дитинство — це щоденне свято, це посмішки на дитячих обличчях, це безмежна віра в себе і свої сили, це пізнання себе і усвідомлення того, що в світі немає нічого недосяжного. І недосяжного немає, навіть, якщо у тебе — інвалідність .

1 грудня    в приміщенні естетичного відділу міського центру позашкільної освіти відбувся  щорічний   фестиваль «Не втрачай надії», який проводить та організовує Глухівський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів .

Для багатьох дітей це надзвичайна подія, тому що саме тут вони мають можливість розкрити увесь свій потенціал, реалізувати свою особистість, продемонструвати, які вони талановиті, унікальні  й неповторні.

04 1348

Начальник управління соціального захисту населення Глухівської міської ради Лариса Громак привітала учасників фестивалю та вручила подяки від міського голови Мішеля Терещенка вихованцям центру : Стегновій Іванні, Прокопенко Максиму, Зарецькій Софії, Бурчик Єлизаветі, Іллюченко Анні, Манжос Таїсії.

Учасники фестивалю виступали напрочуд гарно. Очі дітей випромінювали радість. На устах сяяли посмішки.  Гості, які були запрошенні на фестиваль, були вражені неповторністю й талановитістю юних митців, їхніми прекрасними шедеврами – малюнками, аплікаціями. Також, діти мали можливість продемонструвати перед батьками та гостями свої здібності у вокалі, музиці та  хореографії.

04 1349

Щороку ми зустрічаємося, спілкуємося в дружньому колі, і з кожним роком все більше переконуємося, що ці теплі, творчі зустрічі відбуваються завдяки  учасникам  фестивалю, завдяки їх наполегливості, вірі у себе, у своїх друзів та світле  майбуття. А справжні друзі у вихованців реабілітаційного центру є!

Батьки учасників, промовляючи слова подяки, не змогли втримати сліз радості, адже про їхніх дітей дбають та підтримують їх.

Ну і звичайно ж наприкінці фестивалю всі діти отримали солодкі подарунки.

Особливої подяки заслуговують спонсори фестивалю, які виявились небайдужими до проблем  дітей із обмеженими можливостями, а саме: Надія Вайло, ТОВ «Шалигинське», Глухівська громадська організація ветеранів Афганістану (керівник С.М. Хлонь),   Оксана Буц, Наталія Карпеко, Лариса Курятникова, Олена Максименко,   Людмила Карауш , Анатолій Москаленко, Валерій Шумицький, Анатолій Голуб  та небайдужі мешканці міста.

Глухівський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів дуже дякує завідувачу естетичним відділом МЦПО Наталії  Сергійчик , акомпаніатору Оксані Власенко   за допомогу в проведенні фестивалю, а також студентам  Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка: Анастасії Данильченко 32-СП, Юлії Смоляніновій 32-СП, Вікторії Твердуновій  32-СП, Ярині Руслану 41-П   .

Усім небайдужим людям, що творять добро, дарують яскраві враження  дитячим серцям -  НИЗЬКИЙ УКЛІН!  Родинам бажаємо міцного здоров’я, родинного благополуччя, віри в добро.

Тамара Ярина, директор Глухівського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів