ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ ВОЛОНТЕРА!

Нині ми вітаємо зі святом волонтерів - відважних воїнів невидимого фронту, невтомних борців за нашу перемогу, людей, чиї руки щоденно творять чудеса, чиї серця б’ються в унісон із тими, хто захищає Україну на лінії вогню.

Народжена у полум’ї Майдану, потужна й нездоланна сила розбудила українців під час Революлюції Гідності, однією з перших зупинила наступ ворога на Сході, прикрила своїми грудьми дорослих чоловіків і ще зовсім юних хлопчаків, які не роздумуючи стали стіною перед агресором, захищаючи нашу Батьківщину.

05 1403

Отож, гучні слова привітань та щирі побажання сьогодні линуть звідусіль. Ми з задоволенням приєднуємося до них, та, насамперед, хочеться подякувати нашим волонтерам за їхню віру в перемогу, за невтомну працю, за очі, що завжди сяють оптимізмом. Низько вклоняємося їм за те, що, їхні завжди розправлені крила несуть у світ любов і добро.

Із святом Вас, рідненькі!