ЗІРКОВИЙ ХІТ

11-12 листопада у м. Полтава пройшов Всеукраїнський фестиваль «Зірковий хіт», засновниками якого є Творчий центр Н. Май MAY PRODUCTION та Благодійний фонд «Горлиця» GRAND SHOW.

14 1201

Учасниками фестивалю стали діти із Києва, Миргорода, Полтави, Харкова, Дніпра, Кременчука, Охтирки та Ромнів. Глухівська школа мистецтв також не змогла обійти стороною мистецький захід та активно взяла участь: Анастасія Тевосян (викладач Алексієнко К. С.) посіла І місце у ІV віковій категорії (номінаціїя "Естрадний вокал"), Бичан Леся (викладач Тохтамиш Т. В.) - І місце у ІІ віковій категорії (номінаціїя "Народний спів") та ансамбль "Лілеєчка "(викладач Тохтамиш Т. В.) - ІІІ місце у ІІІ віковій категорії (номінаціїя "Естрадний вокал").

Вітаємо дівчаток та викладачів та бажаємо подальших успіхів на обраній творчій ниві!