У РОДИННОМУ КОЛІ

Глухівщина- щедра на таланти земля: нею ходив Божий пророк-Тарас Шевченко, народився автор правописного кодексу Олексій Павловський, навчався в учительському інституті письменник і кінорежисер Олександр Довженко.

І до нині наша славетна земля дарує таланти нашій країні. Напередодні дня української писемності та мови, відбулася літературна зустріч «В родинному колі» з творчою родиною глухівської поетеси Надії Геращенко - донькою Наталією Громак, внуками  Артемом та Поліною.  Їх імена знають не тільки на Глухівщині, а й поза межами України.

На захід були запрошені й пенсіонери відділення денного перебування територіального центру соціального обслуговування населення Глухівської міської ради. Всі присутні мали змогу прослухати вірші авторів, дізнались історію написання віршів.

У цей день поетесу прийшли привітати її друзі  – члени літературно – мистецького об’єднання «Звенигора» Ірина Колтакова та Анатолій Мироненко, а місцевий композитор Марія Воропай подарувала Надії Адамівні ноти до чотирьох її віршів та наспівала мелодії цих пісень.

Тож зустріч в родинному колі подарувала приємні та незабутні  хвилини спілкування.