СВЯТО УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

 

До найкоштовніших надбань кожного народу належить його рідна мова.. Рідна, як мати, як Батьківщина, як усе найдорожче серцю. Мова – це не тільки засіб спілкування… Її функції в житті кожної людини набагато ширші. Мова – найбільший духовний скарб, у якому народ виявляє себе творцем, передає нащадкам свій досвід і мудрість, перемоги і славу, культуру й традиції, думи і сподівання.

Указом президента від 9 листопада 1997 року № 1241/97 «Про День української писемності та мови». Відтоді щороку 9 листопада ми відзначаємо День української писемності та мови. Це свято не оминули i в Університеті третього віку «Активне довголіття» територіального центру соціального обслуговування населення Глухівської міської ради. Свято підготували та провели студенти-практиканти ГДПУ ім. Олександра Довженка. Вже немолоді студенти-пенсіонери дізналися про витоки української мови, послухали вірші українських письменників, переглянули відеофільм про Нестора Літописця.

1444

Отже, варто докладати зусиль, аби українська мова не лише зберігалася, але й розвивалася. Нею варто розмовляти, писати, послуговуватися будь-де. В іншому разі, вона стане виключно «солов’їною».

 

gerb sm2017 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області
mishel
ТЕРЕЩЕНКО МІШЕЛЬ

міський голова

41400 Україна, Сумська обл., м.Глухів, вул.Шевченка 6
Tел.: (05444) 2 21 15
Факс.: (05444) 3 27 56
Email: glhgor@ukr.net