КОНКУРС СОЦІАЛЬНОЇ РЕКЛАМИ

10.11.2017 в приміщенні міської ради підвели підсумки міського конкурсу соціальної реклами серед молоді «Майбутнє – без шкідливих звичок».

На розгляд представлені роботи загальноосвітніх шкіл міста I-III ступенів №1, №2 та №6, Професійно – педагогічного коледжу Глухівського національного університету ім. О. Довженка, комунального закладу Сумської обласної ради «Глухівське медичне училище» в двох номінаціях: «Соціальна відеореклама» та «Соціальна друкована реклама». За результатами конкурсу місця розподілились наступним чином:
1) номінація «Соціальна відеореклама»
I місце – Глухівська загальноосвітня школа I-III ст. №2 «;
II місце – комунальний навчальний заклад Сумської обласної ради «Глухівське медичне училище», «Напиши свою історію сам»;
III місце - комунальний навчальний заклад Сумської обласної ради «Глухівське медичне училище», «Молодь обирає здоров’я»
2) номінація «Соціальна друкована реклама»
I місце - Глухівська загальноосвітня школа I-III ст. №6, «Ми обираємо здоровий спосіб життя»;
II місце - комунальний навчальний заклад Сумської обласної ради «Глухівське медичне училище», «В житті треба спробувати все»;
III місце - комунальний навчальний заклад Сумської обласної ради «Глухівське медичне училище», «Жити можна кльово – різнокольорово».
Всі учасники отримали дипломи та подяки від заступника міського голови, Васильєвої Маріанни Іванівни.
Вітаємо!