СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНА ОСВІТА ДОШКІЛЬНИКІВ – СУЧАСНИЙ ПОГЛЯД

Відповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 7 листопада 2017 року на базі Глухівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Чебурашка» відбулася обласна методична студія «Соціально-економічна освіта дошкільників – сучасний погляд» (за освітнім проектом «Афлатот»).

Мета заходу - обмін досвідом роботи між закладами дошкільної освіти області щодо впровадження в освітній процес основ фінансової та соціальної грамотності дошкільнят за освітнім проектом «Афлатот».

На засідання обласної студії були запрошені методисти міських та районних методичних кабінетів, вихователі-методисти та педагогічні працівники закладів дошкільної освіти міст Глухова, Конотоп, Сум, Охтирки, Кролевця, Шостки, Путивля, Глухівського, Шосткинського, Середино-Будського, Ямпільського районів та Березівської сільської громади (всього були присутні  25 осіб).

Учасників заходу привітала начальник відділу освіти Глухівської міської ради Людмила Васянович, методист з дошкільного виховання навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО Лариса Міщенко, але родзинкою вітання був  виступ вихованців ДНЗ «Чебурашка».1123

Вихователь середньої групи Ніна  Шрамченко провела інтерактивну гру з дітьми середнього віку на тему «Як навчитися заощаджувати». Валентина Костюченко, вихователь старшої групи, продемонструвала колегам гру-стратегію на тему «На що варто витрачати гроші?». Всі учасники ознайомилися зі створенням розвивального середовища з соціально-економічного спрямування. Заступник керуючого відділення Приватбанку Наталя Романовська провела  тренінг «Управління особистими фінансами» з усіма учасниками заходу.

Кожен учасник апробації освітнього проекту «Афлатот» презентували досвід роботи свого міста. За результатами роботи обласної методичної студії гості та учасники отримали методичні рекомендації.