ВІДЗНАЧИЛИ КРАЩИХ

7 листопада у приміщенні Сумського театру для дітей та юнацтва обласним управлінням культури Сумської ОДА проведено обласну культурно-мистецьку акцію «Мистецькі сходи» до Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Напередодні професійного свята відбулось нагородження кращих з кращих в цій галузі, на адресу працівників культури лунали привітання від голови Сумської облдержадміністрації Миколи Клочка, начальника управління культури Сумської ОДА, Заслуженого працівника культури України  Олени Мельник та музичні дарунки.

Серед нагороджених були і глухівчани. Володарями почесної відзнаки в номінації «Інновації та креативність» стала директорка КЗ «Глухівська школа мистецтв ім. М. Березовського» Анна Мироненко, керівники зразкової естрадної студії «Добрий вечір» Глухівського міського палацу культури Тетяна Карпенко та Євген Станкевич - у номінації «Серце, віддане дітям» .

Тож побажаємо творчого натхнення та нових звершень.