В ГЛУХОВІ СТАРТУВАЛА "ЕСТАФЕТА ДОБРА"

Маленькі люди - великі серця. Такими не народжуються, такими малечу виховуть батьки, вчителі, сусіди, друзі і навіть тварини. Діти, немов губка, поглинають усе те, що бачуть навколо. Тому, найголовніще наше завдання відкрити їхні маленькі серця й пустити туди любов, любов до Батьківщини, любов до батьків, любов до всього живого, що нас оточує.

З цією метою вчителі ЗОШ №1 провели акцію "Естафета добра". Учні 1-В класу розпочали її з невеликої, але дуже необхідної справи. Вони навідалися в гості до маленьких тварин, про яких піклуються члени громадської організації зоозахисників Глухова, та принесли для них смачні гостинці, за що й отримали невеличкі подарунки.

Та найбільшим подарунком того дня для малечі стало спілкування з тваринами, які з цікавістю заглядали дітям у очі та віддавали їм свою любов і тепло.

Сподіваємось на те, що естафета продовжуватиметься, а маленькі люди й надалі відкриватимуть свої серця для добра.