ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН

Запрошуємо завітати до відділу з питань державної реєстрації Глухівської міської ради, який знаходиться в місті Глухові за адресою – вулиця Ціолковського, будинок 3.

У відділі надаються адміністративні послуги з державної реєстрації фізичної особи підприємцем, новоствореного підприємства (організації), державної реєстрації змін до відомостей щодо фізичної особи-підприємця, підприємства (організації). Також,  здійснюється державна реєстрація прав щодо земельних ділянок, житлових будинків, квартир, нежитлових приміщень, інших об’єктів нерухомого майна.

Спеціалісти відділу надають консультації щодо отримання інформації з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, формує та надає інформацію з вище згаданих реєстрів.

Отримати детальну інформацію можливо за номером телефону (05444)3-26-66, за інтернет-посиланням http://hlukhiv-rada.gov.ua/viddil-z-pytan-derzhavnoi-reiestratsii-hlukhivskoi-miskoi-rady або завітавши до відділу.

За інформацією

начальника відділу з питань державної реєстрації

Глухівської міської ради

О. І. Глазунова