ПРОФІЛАКТИЧНО-ВИХОВНА РОБОТА ДЛЯ БАТЬКІВ,ЩО ЗАБУВАЮТЬ ПРО ВЛАСНИХ ДІТЕЙ

Чоловік з Глухівщини мав сплачувати аліменти на користь вже повнолітньої доньки, починаючи з 2014 року і до моменту закінчення нею педагогічного вишу. Через те, що боржник сплачував аліменти не систематично, утворилась заборгованість в сумі понад 22 тисячі гривень.

З метою погашення заборгованості недобросовісним батьком перед своєю дитиною державним виконавцем було винесено постанови про обмеження у праві виїзду за кордон, керування транспортними засобами та у праві полювання, а також накладено арешт на все майно чоловіка.

Щоб позбутись проблем, які спричинили обмежувальні постанови, горе-батько сплатив заборговане у повному обсязі.

16 1058

Після того, як до боржника-аліментника з Роменщини було застосовано 4 обмеження від державних виконавців, чоловік без вагань сплатив понад 67 тисяч гривень на користь забутої дитини.

Шкода, що деякі батьки і досі згадують про власних дітей лише після примусових заходів з боку фахівців юстиції.

Вчора було дано рух для прийняття другого пакету законодавчих ініціатив в рамках кампанії Міністерства юстиції #ЧужихДітейНеБуває щодо посилення відповідальності неплатників аліментів.

#ЧужихДітейНеБуває #MinJust4U #ЯМП#ЯМАЮПРАВО#СКАЗАНО_ЗРОБЛЕНО