БАТЬКИ МАЮТЬ БУТИ ОПОРОЮ ДЛЯ СВОЇХ ДІТЕЙ

Знехтував батьківськими обов’язками і заборгував власній доньці 33 тисячі гривень – чоловік з Охтирщини декілька років ухилявся від матеріального утримання своєї дитини.
Рішучі кроки примусового характеру у вигляді обмежень у праві виїзду за кордон, керування транспортними засобами, полювання та користування зброєю, а також арешт всього майна спонукали батька-аліментника невідкладно погасити борг. Так, боржнику було відмовлено в оформленні спадщини, бо на все його майно державним виконавцем було накладено обтяження у вигляді арешту.

03 1327
Житель Глухівщини не систематично сплачував аліменти на утримання своєї дитини, внаслідок чого заборгував понад 36 тисяч гривень.
Постанови від державних виконавців про обмеження у праві виїзду за межі України, керування транспортними засобами та полювання змусили чоловіка погасити заборговане у повному обсязі.
Ось так фахівці юстиції Сумщини стоять на сторожі дитячих інтересів і нагадують горе-батькам, що діти колишніми не бувають.

#ЧужихДітейНеБуває #MinJust4U #ЯМП#ЯМАЮПРАВО#СКАЗАНО_ЗРОБЛЕНО