7 ДІТЕЙ СУМЩИНИ ЇДУТЬ ЗА КОРДОН БЕЗ ЗГОДИ ОДНОГО З БАТЬКІВ

Лише два місяці минуло з моменту, як ініційовані Міністерством юстиції зміни до Правил перетинання державного кордону громадянами України набули чинності, проте для декого різниця вже відчутна.
Нагадуємо, що фізична особа, яка не досягла шістнадцяти років, має право на виїзд за межі України лише за згодою батьків (усиновлювачів), піклувальників та в їхньому супроводі або в супроводі осіб, які уповноважені ними, крім випадків, передбачених законом.

02 1345
Відтепер дитині дозволено тимчасовий виїзд за кордон без згоди того з батьків, який злісно ухиляється від сплати аліментів понад 6 місяців.
На Сумщині завдяки новому засобу впливу на батьків-аліментників вже 7 дітей отримали змогу поїхати за кордон в супроводі одного з батьків без нотаріально посвідченої згоди другого.
Важливо пам’ятати, що в такій ситуації замість дозволу у пункті пропуску потрібно надати довідку про наявність заборгованості зі сплати аліментів, яку видає орган державної виконавчої служби.

#ЧужихДітейНеБуває #MinJust4U #ЯМП#ЯМАЮПРАВО#СКАЗАНО_ЗРОБЛЕНО