З БЕЗМЕЖНОЮ ВДЯЧНІСТЮ ЗА ВІДВАГУ: ПОЄДНАЛИ СЕРЦЯ ВОЇНА ТА ЙОГО НАРЕЧЕНОЇ

Вислювлюємо глибоку вдячність військовослужбовцям, які в цей нелегкий час захищають територіальну цілісність держави, виявляється в багатьох справах органів юстиції.

Особливо приємними серед них є весілля, коли поєднуються серця закоханих, перевірені випробуваннями. Таке весілля в черговий раз відбулося у Конотопі, де спеціалісти органів реєстрації створили нову родину. Свої долі поєднали військовослужбовець 58-ї окремої мотопіхотної бригади В’ячеслав, який днями повернувся після дев'ятимісячного виконання своїх обов’язків у зоні АТО та його кохана Дарина, яка з надією чекала на повернення свого героя.

24 1021

Працівники юстиції Сумщини щиро вітають молоду родину і бажають, щоб їхнє кохання буде оберегом від всіх негараздів, а з мирного неба завжди сяє яскраве сонце.